Informatyka dla firm

Oferta pracy - programista

 Opis stanowiska pracy

 Jesteśmy firmą, która od przeszło 20 lat sprzedaje i wdraża oprogramowanie do zarządzania firmami. Nasz dział programistów wspiera rozwiązania biznesowe oparte o program Asseco WAPRO ERP. Tworzymy rozwiązania ułatwiające naszym klientom codzienne prace.

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za:
  • Tworzenie elementów aplikacji oraz za ich rozwój. W naszym zespole zdobędziesz wiedzę z zakresu projektowania zaawansowanych innowacyjnych rozwiązań, które będą najwyższej jakości,
  • Nie będziesz jedynie programistą – możesz również być analitykiem i projektantem
 Wymagania

Czego oczekujemy od Ciebie:
  • Znajomości C# /.NET (4.6)
  • Znajomości Podstawy T-SQL
  • Znajomości podstaw wzorców projektowych / dobrych praktyk programowania
Mile widziane:

  • Znajomość WPF i wzorca MVVM
  • Znajomość nHibernate i LINQ
  • Znajomość Web Api 2
  • Znajomość Compact Framework 3.5
  • Znajomość zagadnień związanych z gospodarką magazynową

Czas pracy:

  • Poniedziałek - Piątek, godziny 8:00 do 16:00
  • Jeśli jeszcze się uczysz – dobierzemy czas pracy na tyle elastycznie, aby nie kolidował z Twoimi zajęciami.
  • Jeśli jesteś osobą niepełnosprawną – ustalimy odpowiedni czas pracy i warunki.
  • Możliwość pracy zdalnej.
Zainteresowanych w/w stanowiskiem pracy prosimy o przesłanie e-mailem na adres praca@xc.com.pl informacji zawierających :

- Curriculum Vitae ze zdjęciem wraz z zgodą :
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez X-COM Spółka Jawna, Góralska 15G, 41-200 Sosnowiec, moich danych osobowych zawartych w dokumentach aplikacyjnych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z przepisami ustawy z 29.08.1997 o ochronie danych osobowych (t.j. Dz.U. z 2016, poz. 922 z późniejszymi zmianami)”

Informujemy, że:
1. Administratorem danych wskazanych w zgodzie na przetwarzanie danych osobowych wyrażonej powyżej jest X-COM Spółka Jawna z siedzibą przy ul. Góralskiej 15G w Sosnowcu tel.: 322656890/91 , adres e-mail: poczta@xc.com.pl
2. Celem zbierania danych jest przeprowadzenie procesu rekrutacji.
3. Podstawą prawną przetwarzania stanowi zgoda osoby, której dane dotyczą na przetwarzanie swoich danych osobowych w jednym lub większej liczbie określonych celów. Przetwarzanie jest niezbędne do wykonania umowy, której stroną jest osoba, której dane dotyczą, lub do podjęcia działań na żądanie osoby, której dane dotyczą, przed zawarciem umowy.
4. Pani/Pana dane osobowe nie będą przekazywane innym podmiotom.
5. Pani/Pana dane osobowe będą przechowywane przez okres potrzebny do realizacji celu przetwarzania.
6. Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych i ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania.
7. Pani/Pana dane będą profilowane.