PRODUKCJA   |   WMS   |   XC.COM.PL

Informatyka dla firm

Marka WAPRO ERP

 

wapro erp

stopka 2

 

Programy WAPRO ERP to komplet aplikacji służących do zarządzania w małych i średnich firmach ze wsparciem pracy działów: sprzedaży, finansów i księgowości, kadr oraz pracowników mobilnych. Oprogramowanie WAPRO ERP jest przydatne w każdej branży, zaś jego systemy cechują się prostą instalacją, łatwą konfiguracją i intuicyjną obsługą. Programy Asseco są nieustanne rozwijane oraz udoskonalane tak, by sprostać stale rosnącym oczekiwaniom oraz wymaganiom Klientów. Dzięki temu komplet aplikacji Asseco WAPRO stanowi prawdziwie nowoczesne narzędzie do zarządzania firmą. 

Marka WAPRO ERP może pochwalić się nie tylko niemal dwudziestoletnim doświadczeniem, ale też obecnością oprogramowania WAPRO w ponad 68 000 firm oraz sprzedażą ponad 250 000 licencji oprogramowania.

Zarządzanie firmą w oparciu o programy WAPRO ERP cechuje:

 • Wysoka jakość relacji z klientami
 • Wygodne i sprawne kontakty zewnętrzne
 • Ład, porządek oraz automatyzacja pracy
 • Pomoc w podejmowaniu właściwych decyzji biznesowych
 • Optymalne wykorzystanie zasobów przedsiębiorstwa
 • Obniżenie kosztów zarządzania dzięki automatyzacji pracy
 • Możliwość precyzyjnego planowania i bieżącej kontroli stanu finansów firmy
 • Wyższa jakość obsługi klienta
 • Ułatwienie ekspansji na nowe rynki
 • Dostęp do nowoczesnych technologii mobilnych
 • Pomoc dla początkującego biznesmena

Dzięki modułowej konstrukcji pakietu WAPRO ERP programy te dostępne są w kilku liniach produktowych przeznaczonych dla firm różnej wielkości. Linie te posiadają różną ilość wchodzących w ich skład modułów oraz ogólną funkcjonalnością. Pozwala to na wybór pakietu najlepiej dostosowanego do Państwa potrzeb oraz wielkości Państwa firmy. Możliwa jest także rozbudowa pakietu - dzięki czemu nawet jeśli zaczynają Państwo od linii WAPRO START, nic nie stoi na przeszkodzie, by wraz z rozwojem przedsiębiorstwa rozbudować systemy Asseco WAPRO do linii BIZNES lub też profesjonalnego i zaopatrzonego w funkcje analiz pakietu PRESTIŻ.

Rozbudowa 

Programy WAPRO ERP pozwalają na stopniową i liniową rozbudowę o nowe i bardziej zaawansowane funkcje wraz z rozwojem przedsiębiorstwa. Możliwe jest także rozbudowanie istniejącego pakietu poprzez wykupienie licencji kolejnych stanowisk. Programy operujące wcześniej na pojedynczym stanowisku można rozbudować w zależności od potrzeb, tak, by tworzyły kompleksowy system zarządzania firmą.

Bezpieczeństwo 

Programy WAPRO ERP wyposażone są w szereg systemów ochronnych, zapewniających bezpieczeństwo naszych danych. System haseł oraz identyfikacji użytkownika pozwala na ochronę danych przed dostępem osób nieupoważnionych, podczas gdy moduły kontroli i autokorekty danych oraz mechanizm tworzenia skompresowanych kopii zapasowych zabezpiecza przed utratą danych w przypadku awarii.

 

 

Zarządzanie przedsiębiorstwem stanowi spore wyzwanie, niezależnie od wielkości firmy czy rodzaju branży. Wszelkiego rodzaju formalności prawne, administracyjne oraz finansowe wymagają od właściciela firmy oraz jego pracowników dużej sumienności, skrupulatności i bieżącej współpracy wszystkich podległych mu działów. Bez dobrze zorganizowanego obszaru finansowego, sprzedażowego oraz księgowości firma może napotkać wiele problemów, dlatego też firma X-Com oferuje stworzone niemal 20 lat temu specjalistyczne programy WAPRO ERP, mające za zadanie wsparcie pracy poszczególnych działów, a co za tym idzie również kompleksowego zarządzania firmą.

Kompleksowe wsparcie

Do jednego z najpopularniejszych i najczęściej użytkowanych należy program WAPRO mag do którego głównych zadań należy pełna obsługa handlowa przedsiębiorstw. WAPRO mag na chwilę obecną stanowi najbardziej znane w Polsce narzędzie służące do wystawienia faktur oraz zarządzania poszczególnymi działaniami firmy, co jest zauważalne m.in. poprzez wielość aspektów, w których WAPRO wspiera firmę jeśli chodzi o jej funkcjonowanie. Możemy do nich zaliczyć:

 • zarządzanie sprzedażą, polegające na możliwie jak największej automatyzacji różnego rodzaju procesów dotyczących sprzedaży, w tym różnego rodzaju raportów odnośnie przychodów zysków czy realizacji zamówień;
 • zarządzanie Magazynem, czyli zarówno wspieranie gospodarki Magazynowej firmy, jak również tworzenie i prowadzenie ewidencji towarowo-wartościowej;
 • moduł finansowy, którego głównym zadaniem jest sprawowanie pełnej kontroli nad finansami firmy. Dotyczy to miedzy innymi wspierania płatności online i różnego rodzaju rozliczeń z klientami i partnerami;
 • zarządzanie relacjami z klientami CRM, na co pozwala wbudowany program pocztowy, umożliwiający swobodne zarządzanie korespondencją z klientami.

Zawsze pod ręką

Instalacja WAPRO ERP przynosi też wiele korzyści jeśli chodzi o magazynowanie różnego rodzaju danych i późniejszy do nich dostęp z dowolnego miejsca na świecie – wystarczy komputer czy inne urządzenie z dostępem do Internetu, żeby móc prowadzić firmę. WAPRO ERP online dzięki wykorzystaniu chmury umożliwia przechowywanie wszystkich niezbędnych danych w jednym miejscu, bez konieczności zatrudniania zewnętrznych firm i utrzymywania drogich serwerów oraz niezbędnej dla nich infrastruktury. WAPRO mag w chmurze działa na zasadzie standardowego abonamentu, dzięki czemu możliwe jest wstępne oszacowanie i bieżące kontrolowanie wydatków z tym związanych. Inną istotną zaletą jest to, że w zależności od potrzeb istnieje możliwość elastycznego zarządzania poszczególnymi licencjami WAPRO ERP  program w podstawowej wersji to standard, wyższe warianty oraz dostęp do innych usług dodawany jest w zależności od potrzeb klienta.
 

Serwis WAPRO

Firma X-COM poleca programy WAPRO ERP również ze względu na ich bezpieczeństwo oraz bardzo dobry serwis. WAPRO mag to pewność kompleksowej usługi w zakresie serwisowania oprogramowania. Wybierając program WAPRO mag, serwis z całą pewnością będzie świadczony na najwyższym możliwym poziomie i tak szybko jak to tylko będzie możliwe. Biorąc pod uwagę jak ważny jest wybór odpowiedniego oprogramowania, wspierającego zarządzanie firmą na tylu poziomach i jak wielkie znaczenie ma jego bezawaryjność, serwis WAPRO gwarantuje bezpieczeństwo danych oraz możliwie najszybszą naprawę w sytuacjach kryzysowych.