PRODUKCJA | WMS | XC.COM.PL

Informatyka dla firm

Szkolenia z programów WAPRO ERP

 

stopka 

Wśród szerokiego grona użytkowników produktów firmy Asseco, programy WAPRO są intuicyjne i proste w użytkowaniu. Nie zmienia to jednak faktu, że każde nowe narzędzie należy poznać, zanim można się nim efektywnie posługiwać. Proces ten możecie Państwo odbyć samodzielnie i stopniowo zapoznawać się z poszczególnymi funkcjami. Istnieje także możliwość wzięcia udziału w organizowanych przez firmę X-COM szkoleniach, które pozwolą szybko zapoznać się z najważniejszą funkcjonalnością pakietów WAPRO oraz poznać niuanse pracy z ich wykorzystaniem.

Szkolenia dotyczą programów WAPRO mag, WAPRO best, WAPRO kaper, WAPRO fakir i WAPRO gang i prowadzone są przez profesjonalnych i wykwalifikowanych pracowników. Wszystkie z wyżej wymienionych szkoleń odbywają się w sali szkoleniowej w siedzibie X-COM oraz trwają jeden lub dwa dni po 6 godzin w grupach do 8 osób. Wszyscy uczestnicy naszych szkoleń otrzymują bezpłatny pełny pakiet materiałów szkoleniowych oraz certyfikat potwierdzający ukończenie kursu. 

szkolenia

Oferta szkoleń szkoleń:

  • Szkolenia na zamówienie firm. Posiadacze firm mają możliwość zorganizowania kompletnych szkoleń dla swoich pracowników, dostosowane do Państwa indywidualnych potrzeb. Szkolenia takie mogą odbywać się u klienta lub w siedzibie firmy X-COM, zaś zakres tematyczny oraz wielkość grupy ustalamy indywidualnie z Klientem.

  • Szkolenia indywidualne. Istnieje możliwość przeprowadzenia specjalistycznych szkoleń dostosowanych do potrzeb pracowników na konkretnym stanowisku - Głównych Księgowych, pracowników działów księgowości, kadr, płac itp. Szkolenia te mogą zostać przeprowadzone nawet dla pojedynczego pracownika Państwa firmy, a ich zakres jest ustalany na podstawie Państwa wymagań oraz oczekiwań.

  • Szkolenia internetowe. Prowadzone przez internet webinaria umożliwiają pogłębienie wiedzy bez konieczności opuszczania biura a do uczestnictwa w takim szkoleniu wystarczy komputer z dostępem do internetu. Webinaria skierowane są do wszystkich użytkowników programów Asseco WAPRO szukającym praktycznych form wykorzystania programów takich jak WAPRO mag, WAPRO gang czy WAPRO fakir. Wiedzą dzielą się specjaliści i konsultanci X-COM o wieloletnim doświadczeniu w realizacji projektów konsultingowych i wdrożeniowych realizowanych w różnorodnych obszarach przedsiębiorstw.

  • Szkolenia cykliczne. Regularnie prowadzimy szkolenia dla użytkowników pakietów WAPRO ERP. Zajęcia te odbywają się w sali szkoleniowej w siedzibie X-COM, są prowadzone w formie warsztatów (każdy przy swoim komputerze). Zajęcia trwają jeden lub dwa dni (w zależności od rodzaju szkolenia) po 6 godzin w grupach od 5 do 8 osób. Wszyscy uczestnicy naszych szkoleń otrzymują bezpłatny pełny pakiet materiałów szkoleniowych oraz certyfikat potwierdzający ukończenie kursu. Podczas zajęć zapewniamy kawę, herbatę oraz zimne napoje. Warunkiem przeprowadzenia szkolenia jest rejestracja, co najmniej 5 osób.

Zakres szkoleń:

 

Koszt szkolenia cyklicznego:

  • jednodniowe    400 zł netto za uczestnika
  • dwudniowe      800 zł netto za uczestnika
  • internetowe     300 zł netto za uczestnika
 

Terminy szkoleń:

WAPRO kaper 5 godz. brak terminu godz.10:00 Webinarium internetowe 300 zł netto

 Zarejestruj się 

WAPRO mag - "co nowego w programie" 90 min 13 grudnia 2021  godz.10:00 Webinarium internetowe Bezpłatne

 Zarejestruj się 

Produkcja dla WAPRO mag 60 min 15 listopada 2021  godz.10:00 Webinarium internetowe

Bezpłatne

 Zarejestruj się 

WAPRO gang 2* 5 godz. brak terminu godz.10:00 Stacjonarne -Sosnowiec 800 zł netto

 Zarejestruj się 

WAPRO fakir 2* 5 godz. brak terminu godz.10:00 Stacjonarne -Sosnowiec 800 zł netto

 Zarejestruj się 

Analizy Biznes Intelligence dla WAPRO mag  60 min brak terminu godz.11:00 Webinarium internetowe Bezpłatne

 Zarejestruj się 

WAPRO analizy 5 godz. brak terminu godz.10:00 Webinarium internetowe 300 zł netto

 Zarejestruj się 

 

 

Zapytaj o wycenę indywidualnego szkolenia